facebook
IEK ΑΛΦΑ
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


easter

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ, 22/9/2021 15:11
 Υπενθυμίζουμε στα σωματεία, ότι σε όλους τους αγώνες των Πρωταθλημάτων Υποδομής:   Επιτρέπεται η αναγραφή στο Φύλλο Αγώνα και η συμμετοχή στον αγώνα, μέχρι πέντε (5) συνολικά αλλοδαπών ή κοινοτικών ποδοσφαιριστών. Οι αλλοδαποί και οι κοινοτικοί ποδοσφαιριστές, θα αγωνίζονται υποχρεωτικά από την 1η αγωνιστ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ - ΕΠΑΝΕΚΔΟΣΗ ΔΕΛΤΙΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΙΔΙΟΤΗΤΟΣ, 21/9/2021 13:12
 Ενημερώνουμε  τα σωματεία της Β΄Κατηγορίας  ότι μέχρι την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/9 να προσκομίσουν τα προβλεπόμενα έγγραφα προκειμένου να αντικαταστήσουν τα παλιά δελτία αθλητικής ιδιότητος των ποδοσφαιριστών τους.   Θα ακολουθήσει την προσεχή εβδομάδα η κατάθεση των εγγράφων για την αντικατάσταση των παλιών δε... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΚΛΗΡΩΣΗΣ Γ΄ΚΑΤ & ΚΛΗΡΩΣΗ 3ης ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 20/9/2021 09:14
 Η κλήρωση των αγώνων του Πρωταθλήματος της Γ' Κατηγορίας, θα πραγματοποιηθεί την ΤΡΙΤΗ 28/09/2021 και ώρα 10:30, στα γραφεία της Ένωσης (αντί για τη  Δευτέρα 27/09/2021, που αρχικά είχε προγραμματισθεί).   Η κλήρωση των αγώνων της 3ης Φάσης του 51ου Κυπέλλου " Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ", θα πραγματοποιηθεί την ίδια ημέρα, ΤΡΙΤΗ 28/09/2021 και ώρα 12:00 το μεσημέρ... περισσότερα...

iek alfa epsathfb iek alfa ευρωκλινική

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

2η Φάση
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο25/09/2116:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΔΕΟΝΑΣ Γ.0-0 (πεν: 5-4)
2.ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο25/09/2116:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.0-0 (πεν: 1-4)
3.ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο25/09/2116:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΩΝΗ Ε.1-0 παρ.
4.ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο25/09/2116:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-4
5.ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο25/09/2116:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.2-1
6.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο25/09/2116:00ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.1-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο25/09/2116:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-0
8.ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο25/09/2116:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.1-6

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

2η Φάση
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή26/09/2116:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
2.ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή26/09/2116:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
3.ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή26/09/2116:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
4.ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή26/09/2116:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
5.ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή26/09/2116:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β.
6.ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή26/09/2116:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ.
7.ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή26/09/2116:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή26/09/2116:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
9.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή26/09/2116:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
10.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή26/09/2116:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
11.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή26/09/2116:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
12.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή26/09/2116:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή26/09/2111:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
14.ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή26/09/2116:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
15.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή26/09/2116:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.