facebook
IEK ΑΛΦΑ
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


easter

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ, 22/10/2021 14:00
 ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ & ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ COVID   Επειδή έχει παρατηρηθεί το φαινόμενο να καθυστερεί η έναρξη ορισμένων αγώνων λόγω του ελέγχου των πιστοποιητικών εμβολιασμού ή test των ποδοσφαιριστών και παραγόντων, εφιστούμε την προσοχή των σωματείων και των υπευθύνων COVID, να παραδίδουν στον Ιατρό Αγώνα την κατάστ... περισσότερα...
ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ Μ.Ο. Κ-15 & Κ-17, 21/10/2021 14:50
 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ Κ-15        Τη ΔΕΥΤΕΡΑ 25/10/2021 και ώρα 14:45, καλούνται  στο γήπεδο ΙΛΙΟΥ για προπόνηση, οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες):  ΝΑΡΡΙΑ, ΘΑΝΑΣΑΣ, ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ (ΧΑΛΑΝΔΡΙ),ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΗΣ, ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΟΡΩΝΙΔΑ),... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΚΛΗΡΩΣΗ 4ης ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 18/10/2021 07:55
                                  ΚΛΗΡΩΣΗ 4ης ΦΑΣΗΣ   ΔΕΥΤΕΡΑ 18/10       ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ           ΑΓΩΝΕΣ   ΤΕΤΑΡΤΗ 3-10/11       ΝΙΚΗΤΕΣ  3ης ΦΑΣΗΣ                              28               ΑΑ   ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ   ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ           69   1   ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ.   ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ  ... περισσότερα...

iek alfa epsathfb iek alfa ευρωκλινική

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο23/10/2116:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-2
2.ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο23/10/2116:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α.0-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο23/10/2116:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-2
4.ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΡΟΥΦ Σάββατο23/10/2116:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.0-1
5.ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο23/10/2116:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-1
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο23/10/2116:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.0-4
7.ΒΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο23/10/2116:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.4-2
8.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο23/10/2116:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-0
9.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο23/10/2116:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.0-1
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο23/10/2116:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.3-4
11.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο23/10/2116:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-1
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο23/10/2116:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-2
13.ΚΟΛΩΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο23/10/2116:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-3
14.ΠΟΨ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο23/10/2116:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-0
15.ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο23/10/2116:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.0-4
16.ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο23/10/2116:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-3
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο23/10/2116:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-5
18.ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο23/10/2116:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.1-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο23/10/2116:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.2-1
20.ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο23/10/2116:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-1
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο23/10/2116:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.1-0
22.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο23/10/2116:00ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.4-0
23.ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο23/10/2116:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.5-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο23/10/2116:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β.1-0
25.ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο23/10/2116:00ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
26.ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο23/10/2116:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ.2-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΜΑΡΟΥΣΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο23/10/2116:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ.0-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΡΙΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο23/10/2116:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.7-0
29.ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο23/10/2116:00ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.1-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο23/10/2116:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.1-0
31.ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟΣάββατο23/10/2116:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.1-0
Κ 18 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο23/10/2118:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-3
33.ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΡΟΥΦ Σάββατο23/10/2118:30ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.4-0
Κ 18 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΙΑΣΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΙΛΙΟΥ Σάββατο23/10/2110:15ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.2-2
35.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο23/10/2119:45ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.4-0
Κ 18 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο23/10/2112:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.0-2
37.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο23/10/2113:30ΛΩΝΗ Ε.1-4
38.ΠΕΥΚΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΕΥΚΗΣ Σάββατο23/10/2118:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
39.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο23/10/2119:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-2
Κ 18 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο23/10/2112:45ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-2
41.ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦ Σάββατο23/10/2113:15ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.3-1
42.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο23/10/2113:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.1-3
Κ 18 5ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
43.ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο23/10/2110:15ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.2-2
44.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο23/10/2111:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β.1-0
45.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο23/10/2118:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΩΝΗ Ε.1-2
Κ 18 6ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
46.ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο23/10/2111:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.4-1
Κ 16 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
47.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο23/10/2109:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-1
Κ 16 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
48.ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 1 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο23/10/2111:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.5-0
49.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο23/10/2113:45ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.2-3
Κ 16 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
50.ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο23/10/2110:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.4-0
51.ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο23/10/2111:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.2-1
52.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο23/10/2118:15ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.1-1
Κ 16 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
53.ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΠΕΥΚΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο23/10/2111:00ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.6-0
54.ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο23/10/2112:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-2
Κ 16 5ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
55.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο23/10/2113:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.2-2
56.ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο23/10/2118:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.5-2
57.ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο23/10/2118:30ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.6-0
Κ 16 6ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
58.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο23/10/2110:00ΚΑΡΝΗΣ Γ.2-4
59.ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -1 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο23/10/2110:30ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
Κ 16 7ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
60.ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 2ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο23/10/2109:00ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.6-0
61.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο23/10/2113:15ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.3-0
Κ 14 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
62.ΡΟΥΦ 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Σάββατο23/10/2109:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-6
63.ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο23/10/2110:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.Αναβλήθηκε
64.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο23/10/2110:45ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-3
65.ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο23/10/2112:15ΤΖΕΛΟΣ Ν.6-0
66.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο23/10/2113:15ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-11
Κ 14 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
67.ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο23/10/2109:30ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.4-0
68.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο23/10/2110:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.5-0
69.ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο23/10/2110:30ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.3-0
70.ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο23/10/2112:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.5-0
Κ 14 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
71.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο23/10/2109:30ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.4-1
72.ΠΕΥΚΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΕΥΚΗΣ Σάββατο23/10/2110:00ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.1-1
73.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο23/10/2110:30ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.1-3
74.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο23/10/2112:00ΚΑΡΝΗΣ Γ.3-2
75.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο23/10/2119:30ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.0-2
Κ 14 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
76.ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο23/10/2110:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-1
77.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο23/10/2112:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-1
78.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο23/10/2118:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-3
79.ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο23/10/2119:45ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.2-3
Κ 14 5ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
80.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο23/10/2110:00ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.3-2
81.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο23/10/2111:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.4-2
82.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο23/10/2111:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.7-0
83.ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΡΟΥΦ 2ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο23/10/2112:15ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.0-0
Κ 14 6ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
84.ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο23/10/2114:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.3-1
85.ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο23/10/2118:45ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-3
Κ 12 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
86.ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο23/10/2112:00ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.4-0
87.ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο23/10/2112:15ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.0-6
88.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο23/10/2113:30ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-3
89.ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο23/10/2113:30ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.2-4
Κ 12 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
90.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο23/10/2100:003-0 α.α.
91.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο23/10/2112:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.5-1
92.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο23/10/2118:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.5-1
Κ 12 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
93.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο23/10/2111:00ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-3
94.ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο23/10/2111:30ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.2-4
Κ 12 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
95.ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο23/10/2109:00ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β.0-2
96.ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 2 - ΑΓ. ΘΩΜΑΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο23/10/2109:45ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ.5-1
97.ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο23/10/2110:00ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.2-2
98.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΓΟΥΔΗ Σάββατο23/10/2113:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-3
Κ 12 5ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
99.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο23/10/2100:00Αναβλήθηκε
Κ 10 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
100.ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο23/10/2110:00ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ.4-2
101.ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάββατο23/10/2111:30ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.3-0 α.α.
102.ΡΟΥΦ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Σάββατο23/10/2112:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.2-3

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή24/10/2116:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
2.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή24/10/2116:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
3.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή24/10/2116:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή24/10/2116:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
5.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή24/10/2116:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΖΗΡΔΑΣ Α.
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή24/10/2116:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή24/10/2116:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
8.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή24/10/2116:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
9.ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΙΑΣΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή24/10/2116:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΙΣΣΑ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή24/10/2116:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή24/10/2110:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
12.ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή24/10/2111:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
13.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή24/10/2116:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
14.ΤΑΤΑΥΛΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή24/10/2116:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή24/10/2116:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
16.ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή24/10/2116:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
17.ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή24/10/2116:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή24/10/2111:00ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
19.ΠΕΥΚΗ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή24/10/2116:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή24/10/2111:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
21.ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή24/10/2116:00ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή24/10/2109:30ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.
23.ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΡΟΥΦ Κυριακή24/10/2110:00ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ.
24.ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή24/10/2112:30ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΩΝΗ Ε.
25.ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΟΥΔΗ Κυριακή24/10/2116:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή24/10/2109:30ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΩΝΗ Ε.
27.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή24/10/2112:30ΣΙΔΕΡΗΣ Χ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β.
28.ΑΦΟΒΟΣ - ΠΛΑΤΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή24/10/2116:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή24/10/2109:30ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
30.ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή24/10/2110:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΚΑΡΡΑΣ Α.
31.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή24/10/2116:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
Κ 18 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή24/10/2117:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΛΙΟΥΜΗ Α.
33.ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή24/10/2118:30ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
34.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή24/10/2119:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
Κ 18 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
35.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή24/10/2115:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
36.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή24/10/2118:00ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
37.ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή24/10/2118:30ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
Κ 18 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
38.ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή24/10/2111:00ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
Κ 18 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
39.ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή24/10/2118:15ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β.
40.ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή24/10/2119:00ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
Κ 18 5ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
41.ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή24/10/2119:00ΛΩΝΗ Ε., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
42.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή24/10/2119:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
Κ 18 6ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
43.ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή24/10/2113:30ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
44.ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή24/10/2118:15ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
45.ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή24/10/2119:00ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
Κ 16 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
46.ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή24/10/2109:30ΓΚΙΚΑΣ Φ.
47.ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή24/10/2110:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
48.ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή24/10/2112:15ΚΑΡΡΑΣ Α.
49.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή24/10/2114:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
Κ 16 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
50.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή24/10/2113:30ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
51.ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή24/10/2113:30ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
52.ΡΟΥΦ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΡΟΥΦ Κυριακή24/10/2118:00ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ 16 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
53.ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή24/10/2112:15ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
Κ 16 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
54.ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή24/10/2113:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
55.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 1 - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή24/10/2114:30ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ.
56.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή24/10/2118:30ΚΟΥΛΗΣ Δ.
Κ 16 5ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
57.ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή24/10/2113:30ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
58.ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΣΟΥΡΜΕΝΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή24/10/2116:00ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
Κ 16 6ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
59.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή24/10/2113:00ΔΕΟΝΑΣ Γ.
60.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή24/10/2119:30ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
Κ 16 7ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
61.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΓΟΥΔΗ Κυριακή24/10/2111:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
62.ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή24/10/2112:30ΚΟΥΛΗΣ Δ.
Κ 14 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
63.ΧΑΪΔΑΡΙ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή24/10/2115:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
Κ 14 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
64.ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή24/10/2110:00ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
65.ΙΑΣΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή24/10/2113:30ΚΑΡΡΑΣ Α.
Κ 14 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
66.ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή24/10/2100:003-0 α.α.
67.ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΡΟΥΦ Κυριακή24/10/2119:45ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ 14 6ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
68.ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή24/10/2111:15ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
69.ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή24/10/2113:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
70.ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΣΟΥΡΜΕΝΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή24/10/2114:00ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
71.ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή24/10/2118:30ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
Κ 12 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
72.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή24/10/2112:30ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
Κ 12 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
73.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΡΟΥΦΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή24/10/2112:30ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
74.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή24/10/2114:15ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
Κ 12 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
75.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕΚΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή24/10/2110:30ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
Κ 12 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
76.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΟΨ 1ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή24/10/2111:00ΚΟΥΛΗΣ Δ.
Κ 12 5ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
77.ΠΟΨ 2 - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή24/10/2109:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
78.ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή24/10/2109:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
79.ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 1ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή24/10/2109:45ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
80.ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή24/10/2112:30ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Κ 10 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
81.ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή24/10/2111:15ΓΚΙΚΑΣ Φ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.